بهترین پارک های آبی در هند

هند طبیعت بکر و فوق العاده ای دارد. بسیاری از توریست هایی که به این کشور سفر می کنند مناطق ساحلی آن را برای گشت و گذار انتخاب می کنند چون معمولا سواحل و تفریحات آبی طرفداران بسیاری دارد. به غیر از شنا در دریاها و دریاچه های طبیعی، تعدادی پارک آبی با امکانات مناسب هم در هند وجود دارد که میتوانید ساعات خوشی را در آنجا سپری کنید.

پارک آبی water Kingdom  بمبئی

این پارک، بزرگ ترین پارک آبی موضوعی در آسیاست. اگر به بالای سرسره آبی ۷ طبقه آن که مخصوص بزرگسالان است بروید در آنجا با سرعت ۴۰ مایل در ساعت به پایین می آیید. اما اگر در این حد ماجراجو نیستید که از سرسره ای به این بزرگی استفاده کنید می توانید در بین فواره های مختلف راه بروید و در ساحل خنک آن در گوشه ای لم دهید. در قسمت دیگر پارک می توانید در زیر باران آبپاش ها همراه با آهنگ های شاد تفریح کنید و لذت ببرید. برای کودکان نیز مکان مخصوص جداگانه ای وجود دارد که در همانجا می توانند لذت ببرند. همچنین می توانید به استخر مواج پارک هم بروید، گفته می شود که این استخر با طول ۱۰۰ متر بزرگ ترین استخر مواج دنیا است.

پارک آبی wonder la بنگلور

اگر به دنبال این هستید که لحظات تابستانی شادی را بگذرانید در این پارک برای شما بازی های زمینی و آبی بسیاری وجود دارد. به غیر از تفریحات آبی، برنامه های شاد و مفرح دیگری نیز برگزار می شود. حتی اگر بعد از ساعت ۵ بعدازظهر هم به این پارک بروید باز هم با تفریحات زیادی روبرو می شوید!

پارک آبی World of Wonder  دهلی

این پارک آبی محلی عالی برای خانواده هایی با بچه های کوچک هم هست چون در آن بچه هایی که قدشان کمتر از ۹۰ سانتی متر است می توانند به راحتی در ۱۳ بازی مختلفی که فقط مخصوص آن هاست شرکت کنند. در فضای خنک و شاد این پارک به هر طرف که نگاه می کنید استخرهای مواج، سرسره های آبی و فواره های متفاوتی می بینید.

 

 جهت کسب اطلاعات بیشتر لباس های هندی و سوالات متداول ویزای هند و شهر توریستی سرینگر با شماره های 02187170 و 02188505454 تماس حاصل فرمایید.

http://safareindia.com