ماهابالشوار یکی از نقاط جذاب گردشگری هند است که مسلما خاطرات فراموش نشدنی را برای شما رقم خواهد زد. ماهابالشوار دارایی نقاط زیبایی میباشد که در ادامه چند نقطه از این مکانهای زیبا به اختصار معرفی شده است.

دریاچه ونا که یکی از محبوب ترین این مکانها برای بازدید میباشد. وجود قایق های رنگارنگ و مناظر زیبا که از محبوب ترین مکان توریستی در ماهابالشوار میباشد. این دریاچه با درختان احاطه شده که گزینه خوبی برای قایق سواری است. جاذبه های جذاب آن ماهیگیری برای بزرگسالان و قطار سواری برای بچه ها در نظر گرفته شده است. ساعات بازدید: هر روز 7 صبح تا 7 شب.


 

باغ توت فرنگی نیز ازمکانهای جالب ماهابالشوار برای گردشگران میباشد که میزبان جشنواره های سالانه است. روز جشنواره معمولا در ماه مه است. ساعات بازدید: هرروز 8 صبح تا 8 شب.


معبد ماهادو یکی دیگر از جاذبه های ماهابالشوار است که در مجاورت درگاه مقدس افضل خان است. ساعات بازدید: هرروز 10 صبح الی 6 بعد از ظهر. آبشارلینگامالا نیز به عنوان یکی از بهترین مکان های ماهابالشوار برای بازدید میباشد و نقطه ای آرام و با شکوه است که چشم هر بیننده ای را به خود  خیره میکند. همچنین پیاده روی در جنگل که واقعا لذت بخش بوده و مناظر بی نظیری برای عکاسی داراست.