با گذراندن برنامه تعطیلات خود در هتل های لوکس هند تجربه ای فوق العاده از صمیمیت هند و امکانات آن برای خود رقم بزنید. در ادامه چند مورد از این هتل های لوکس را به شما معرفی خواهیم کرد:

1- قصر دریاچه تاج

قصر دریاچه تاج در اودایپور مکانی بی همتا، چشم نواز با رستوران های دارای جوایز مختلف و خدماتی بی عیب و نقص میباشد که در دریاچه تاج واقع شده است. این هتل شامل 66 اتاق است که به خوبی طراحی شده و 17 سوئیت را دارا میباشد. بازدیدکنندگان همچنین می توانند سوار بر قایق در دریاچه از منظره ای که هتل را احاطه کرده است لذت ببرند. انواع غذاهای هندی و بین المللی در رستوران هتل سرو میشود.

 2- قصر لی‌لا

قصر لی‌لا نیز در تجملات، رفاه و آسایش شما کم و کسری ندارد. این هتل شامل 80 اتاق آراسته با فرش نفیس هندی میباشد. بازدیدکنندگان می توانند از جاذبه های شهر و غذاهای معروف راجستانی نیز بهره مند شوند.

3- قصر تاج محل

قصر تاج محل بمبئی ادغام شاعرانه ناز و نعمت، راحتی و اوقات فراغت را برای شما به ارمغان می آورد. قصر تاج محل یک ساختمان 21 ساله در منطقه کولابا از بمبئی میباشد. این هتل با 560 اتاق و 44 سوئیت طراحی شده و فقط به فاصله 20 مایلی از فرودگاه بین المللی واقع شده است. این هتل میزبان بسیاری از افراد معروف هندی و غیرهندی مانند بیل کلینتون، هیلاری کلینتون، آنجلینا جولی و سایرین بوده است. همچنین منوی مفصلی از غذاهای هندی، چینی، ایتالیایی و قاره ای را ارائه میدهد که طعمی دلچسب و بی نظیر دارد.