Back to Top

هتل شانتی هوم دهلی

هتل شانتی هوم دهلی از هتل های 4 ستاره شهر است که به دلیل امکانات و فضای سرسبز و زیبایش بسیار مورد توجه گردشگران سفر هند قرار دارد . این هتل باشکوه از موقعیت جغرافیایی مناسبی برخوردار بوده و به مراکز توریستی شهر دسترسی دارد . هتل تا فرودگاه بین المللی ایندیرا گاندی 13 کیلومتر و تا ایستگاه مترو 300 متر فاصله دارد . این هتل 4 ستاره دارای ساختمانی با دکوراسیون شرقی ، فضای داخلی دنج بوده و با امکاناتی ایده آل و مطابق با استاندارد های هتلداری اداره می گردد . سرویس پذیرایی در این هتل مجهز در اسرع وقت در اختیار گردشگران تور دهلی قرار می گیرد.

ادامه مطلب: هتل شانتی هوم دهلی

هتل چهار ستاره د هنس دهلی نو

هتل چهار ستاره د هنس دهلی نو از هتل های مدرن و معروفیست که در منطقه سنترال واقع شده و به جاذبه های دیدنی شهر بسیار نزدیک است و همین ویژگی سبب محبوبیت این هتل لوکس و باشکوه شده است . ارائه خدمات در این هتل رویایی در کم ترین زمان صورت گرفته و فضایی دنج و خانوادگی دارد . پرسنل مجرب هتل رفتار شایسته ای با میهمانان داشته و بهترین و کامل ترین سرویس ها را در اسرع وقت در اختیار ایشان قرار می دهند . امکانات گسترده تفریحی و رفاهی این اقامتگاه مجهز در بین توریستان شهرت داشته و اقامتی خاطره انگیز و رضایت بخش را برای میهمانان فراهم آورده است .

ادامه مطلب: هتل چهار ستاره د هنس دهلی نو

هتل چهار ستاره آشوک دهلی

هتل چهار ستاره آشوک دهلی از هتل های 4 ستاره و معروف شهر است که به دلیل امکانات و فضای سرسبز و زیبایش بسیار مورد توجه گردشگران سفر هند قرار دارد . این هتل مجلل پنج ستاره از موقعیت جغرافیایی مناسبی برخوردار بوده و در مرکز شهر قرار دارد . هتل  تا فرودگاه بین المللی دهلی نو و 15 کیلومتر ، تا ایستگاه راه آهن 9 کیلومتر و تا نمایشگاه بین المللی شهر 6 کیلومتر فاصله دارد . این هتل 5 ستاره دارای ساختمانی مدرن ، فضای داخلی لوکس و امکاناتی منحصر به فرد بوده و مطابق با استاندارد های هتلداری اداره می گردد . سرویس پذیرایی در این هتل مجهز در اسرع وقت در اختیار گردشگران تور دهلی قرار می گیرد.

ادامه مطلب: هتل چهار ستاره آشوک دهلی

هتل چهار ستاره رویال پلازا دهلی

هتل چهار ستاره رویال پلازا دهلی از هتل های مدرن و معروفیست که در منطقه سنترال واقع شده و به جاذبه های دیدنی شهر بسیار نزدیک است و همین ویژگی سبب محبوبیت این هتل لوکس و باشکوه شده است . ارائه خدمات در این هتل رویایی در کم ترین زمان صورت گرفته و فضایی دنج و خانوادگی دارد . پرسنل مجرب هتل رفتار شایسته ای با میهمانان داشته و بهترین و کامل ترین سرویس ها را در اسرع وقت در اختیار ایشان قرار می دهند . امکانات گسترده تفریحی و رفاهی این اقامتگاه مجهز در بین توریستان شهرت داشته و اقامتی خاطره انگیز و رضایت بخش را برای میهمانان فراهم آورده است .

ادامه مطلب: هتل چهار ستاره رویال پلازا دهلی

هتل چهار ستاره هیلتون گاردن دهلی

هتل چهار ستاره هیلتون گاردن دهلی یکی از لوکس ترین هتل های 4 ستاره شهر است که از موقعیت جغرافیایی مناسب و مرکزیت شهری برخوردار بوده و همین ویژگی سبب شهرت این اقامتگاه باشکوه شده ضمنا از هتل پیاده تا فرودگاه بین المللی دهلی 30 دقیقه ، تا محله نهرو 20 دقیقه و تا مرکز خرید معروف سیتی والک 300 متر فاصله است . کلیه کارکنان ورزیده هتل رفتار شایسته ای با میهمانان داشته و بهترین و کامل ترین سرویس ها را در اسرع وقت در اختیار ایشان قرار می دهند . امکانات متنوع تفریحی و رفاهی این هتل مجهز گسترده بوده و رضایت خاطر میهمانان هتل را تامین می نماید .

ادامه مطلب: هتل چهار ستاره هیلتون گاردن دهلی