Back to Top

هتل پنج ستاره اوبروی راج ویلاز جیپور

هتل پنج ستاره اوبروی راج ویلاز جیپور از اقامتگاه های مجلل و لوکس شهر است که در میان طبیعتی سرسبز واقع شده است . این هتل بزرگ و باشکوه از موقعیت مکانی ممتاز و دسترسی آسان به مراکز مهم شهر برخوردار بوده به نحوی که 25 دقیقه از فرودگاه بین المللی جیپور ، 10 کیلومتر از فرودگاه هوا محل ، 14 کیلومتر از ایستگاه راه آهن جانتار مانتار و 8 کیلومتر از مرکز شهر فاصله دارد . در ضمن این هتل 5 ستاره را می توانید با خدمات BB و یا ALL رزرو نمایید. فضای بیرونی هتل زیبا و آرامش بخش و محیط داخلی آن لوکس و نظیف است . در ساخت این هتل پنج ستاره از معماری سنتی هندوستان الهام گرفته شده و فضایی چشم نواز را ایجاد کرده است . تمام میهمانان ازامکاناتی مدرن و سرویس خدماتی این هتل مجلل احساس رضایت می نمایند.

ادامه مطلب: هتل پنج ستاره اوبروی راج ویلاز جیپور

هتل پنج ستاره تریدنت جیپور

هتل پنج ستاره تریدنت جیپور از اقامتگاه ای مجلل شهر است که در حاشیه دریاچه منسگال واقع شده است . این هتل بزرگ و باشکوه از موقعیت مکانی ممتاز و دسترسی آسان به مراکز مهم شهر برخوردار بوده به نحوی که 21 کیلومتر از فرودگاه بین المللی جیپور فاصله دارد . در ضمن این هتل 5 ستاره را می توانید با خدمات BB و یا ALL رزرو نمایید. فضای بیرونی هتل زیبا و آرامش بخش و محیط داخلی آن لوکس و نظیف است . تمام میهمانان ازامکاناتی مدرن و سرویس خدماتی این هتل مجلل احساس رضایت می نمایند.

ادامه مطلب: هتل پنج ستاره تریدنت جیپور

هتل پنج ستاره فورچون مترو پلی تن جیپور

هتل پنج ستاره فورچون مترو پلی تن جیپور در گروه هتل های بین المللی مترو پلی تن قرار دارد که در شهر زیبای جیپور واقع شده است . این هتل بزرگ و باشکوه از موقعیت مکانی ممتاز و دسترسی آسان به مراکز مهم شهر برخوردار بوده به نحوی که 10 کیلومتر از فرودگاه بین المللی جیپور، 3 کیلومتری ایستگاه راه آهنو 800 متر از مرکز شهر فاصله دارد . در ضمن این هتل 5 ستاره را می توانید با خدمات BB و یا ALL رزرو نمایید. فضای بیرونی هتل زیبا و آرامش بخش و محیط داخلی آن لوکس و نظیف است . تمام میهمانان ازامکاناتی مدرن و سرویس خدماتی این هتل مجلل احساس رضایت می نمایند.

ادامه مطلب: هتل پنج ستاره فورچون مترو پلی تن جیپور

هتل پنج ستاره لبوا جیپور

هتل پنج ستاره لبوا جیپور از اقامتگاه ای مجلل شهر است که در ابتدای جاده آگرا واقع شده است . این هتل بزرگ و باشکوه از موقعیت مکانی ممتاز و دسترسی آسان به مراکز مهم شهر برخوردار بوده به نحوی که 18 کیلومتر از فرودگاه بین المللی جیپور، 10 کیلومتر از ایستگاه راه آهنو 5 مایل از سازه تاریخی هوا محل فاصله دارد . در ضمن این هتل 5 ستاره را می توانید با خدمات BB و یا ALL رزرو نمایید. فضای بیرونی هتل زیبا و آرامش بخش و محیط داخلی آن لوکس و نظیف است . تمام میهمانان ازامکاناتی مدرن و سرویس خدماتی این هتل مجلل احساس رضایت می نمایند.

ادامه مطلب: هتل پنج ستاره لبوا جیپور

هتل پنج ستاره رامباق پلیس جیپور

هتل پنج ستاره رامباق پلیس جیپور از هتل های معروفی است که در شهر جیپور ساخته شده که توسط باغ و فضایی سبز احاطه شده و از معماری هندی بهره مند می باشد . این هتل بزرگ که به جواهر جیپور شهرت دارد ، از موقعیت مکانی ممتاز و دسترسی آسان به مراکز مهم شهر برخوردار بوده به نحوی که 11 کیلومتر از فرودگاه بین المللی جیپور،3.5  کیلومتری از هوا محل ، جانتر مانتر و کاخ شهر فاصله دارد . در ضمن این هتل 5 ستاره را می توانید با خدمات BB و یا ALL رزرو نمایید. فضای خارجی هتل سبز و زیبا و محیط داخلی آن لوکس و مجلل است . تمام میهمانان ازامکانات و سرویس خدماتی این اقامتگاه با شکوه رضایت خاطر دارند .

ادامه مطلب: هتل پنج ستاره رامباق پلیس جیپور

صفحه1 از2