نمایشگاه صنایع دریایی و کشتی سازی هامبورگ

نمایشگاه صنایع دریایی و کشتی سازی هامبورگ یا همان SMM برترین نمایشگاه تجاری دریایی برتر در جهان و محلی ایده آل برای ارائه نوآوری و فناوری های دریایی می باشد. با توجه به اینکه طی ده ها سال، صدها هزار شركت كننده و بازدیدكننده بین المللی در نمایشگاه صنایع دریایی هامبورگ حضور یافته اند، این رویداد به عنوان یك عامل ارتباطی نقش محوری در موفقیت این صنعت ایفا نموده است. نمایشگاه صنایع دریایی و کشتی سازی هامبورگ یك نمایشگاه تجاری نیست و برنامه های جامعی از كارگاه های آموزشی، سمپوزیم ها و كنفرانس ها را هم شامل می شود.

برنامه ها با حضور سخنرانان برجسته بین المللی همراه است و نشان دهنده تعهد صنعت دریایی به مسائل مهم جهانیست كه بر همه امور دنیا تاثیرگذار است. این نمایشگاه رویدادیست كه باید در آن شركت نمود، زیرا فرصتی بی نظیر برای ملاقات با افراد كلیدی، نمایش ظرفیت های تجاری، برقراری ارتباطات جدید و تبادل اطلاعات با همتایانتان محسوب می شود.خدمات آژانس مسافرتی تفریحات برای این نمایشگاه شامل بلیط رفت و برگشت هواپیما ، اقامت در هتل به همراه صبحانه ، بیمه مسافرتی ، لیدر فارسی زبان و ترانسفر فرودگاهی هند می باشد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر سفر تصویری به هند و غذاهای تند هندی و اجاره اتومبیل با راننده در هندوستان با شماره های 02187170 و 02188505454 تماس حاصل فرمایید.

http://safareindia.com