نمایشگاه صنعت آلومینیوم هند یکی از بزرگترین و مهمترین نمایشگاه های صنایع آلومینیوم در هند می باشد که هر 2 سال یکبار برگزار میگردد. صنعت آلومینیوم هند در سالهای اخیر پیشرفت بسزایی کرده است که در آینده نیز پیشبینی رشد بیشتر را میتوان کرد. در جهت دستیابی به پیشرفته های بیشتر نیاز به سرمایه گزاری در زمینه ماشین آلات و تکنولوژیهای نوین ضروری بنظر میرسد. در این نمایشگاه آخرین تکنولوژیهای هند در زمینه های استخراج، عملیات حرارتی، ریخته گری و برشکاری در فضایی جذاب به نمایش گذاشته می شود. این همایش ملاقات آسان تهیه کنندگان مواد اولیه، تولید کنندگان، صاحبان تکنولوژی، مصرف کنندگان محصولات تمام شده، خام و عمل آوری شده و همچنین تولید کنندگان ماشینهای ماشینکاری، عملیات حرارتی و بطورکلی بخش عمده ای از دست اندر کاران صنایع آلمینیوم از مواد اولیه تا محصول نهایی در یکجا فراهم آورده است.

 

شرکتهای بزرگ هندی و بین المللی در این نایشگاه حضور دارند. در این مجموعه شرکت آلمینیوم دوسلوف آلمان همراه شریک هندی برگزار کننده کنفرانسی در باب تازه های تکنولوژی این صنعت خواهند. خدمات آژانس مسافرتی تفریحات برای این نمایشگاه شامل بلیط رفت و برگشت هواپیما ، اقامت در هتل به همراه صبحانه ، بیمه مسافرتی ، لیدر فارسی زبان و ترانسفر فرودگاهی هند می باشد.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر مرکز خرید های استریت فونیکس بمبئی و نمایشگاه کاغذ هند و سفر تصویری به هند با شماره های 02187170 و 02188505454 تماس حاصل فرمایید.

 http://safareindia.com