نمایشگاه کاغذ هند

نمایشگاه کاغذ هند بزرگترین نمایشگاه و کنفرانس برای تکنولوژی کاغذ و خمیر کاغذ به حساب می اید. نمایشگاه کاغذ دهلی گروه های متخصصی از غرفه داران را با نگاهی هدفمند در جهت ارائه محصولات، خدمات و راه کارها گرد هم جمع می کند. به عنوان یک رویداد دوسالانه، نمایشگاه کاغذ دهلی مشتاقانه در انتظار حضور متخصصان صنایع مختلف می باشد. این نمایشگاه تجاری برجسته زمینه ای برای متخصصان صنایعی که به دنبال فرصت های تجاری و شرکای تجاری قابل اعتماد در صنعت کاغذ هند هستند را فراهم می کند.

نمایشگاه کاغذ دهلی فرصت ارزشمندی برای شما ایجاد می نماید تا دیداری با تصمیم گیرندگان از جمله کارکنان فنی و بازرگانی به صورت چهره به چهره صورت پذیرد. این رویداد تجاری برجسته از نظر صنعتگران به عنوان موفق ترین رویداد حوزه کاغذ به حساب می آید. نمایشگاه کاغذ دهلی شامل چندین دسته بندی موضوعی از محصولات و صنایع زیر مجموعه است که تمامی شاخه های مربوط به کاغذ و صنایع وابسته را پوشش می دهد.

 

محصولات شامل کاغذهای تخصصی نگارشی، کاغذهای چاپی، کاغذهای مناسب برای چاپ روزنامه، دستمال کاغذی و محصولات آن، محصولات کاغذی، کاغذهای دست ساز و محصولات مرتبط

مواد خام شامل مواد معدنی و رنگ دانه ها،خمیر کاغذ و الیاف،مواد شیمیایی تخصصی،کاغذ باطلهارزش های افزوده،تکنولوژی های جدید،منابع مالی خارجی  و سرمایه گذاری،تبلیغات و برندسازی،تحقیق و توسعه،امور مشاوره می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر پارک ملی پریار و لباس های هندی و نمایشگاه کاغذ هند با شماره های 02187170 و 02188505454 تماس حاصل فرمایید.