یکی از بزرگ ترین مراکز خرید گوا فروشگاه بیگ جی می باشد که این فروشگاه از جمله معروف ترین فروشگاه های گوا است. در این مجموعه در طبقات مختلف می توانید اجناس مختلفی همانند لوزام آرایش ، پوشاک مردانه ، زنانه و حتی بچه گانه را خریداری کنید.این مجموعه شامل مغازه های مختلفی است حتی چند رستوران مخصوص گیاه خواران را نیز دارا است. یکی از مهم ترین امکانات آن محدوده ی بازی برای کودکتن است.

ساعت، عینک و وسائل شخصی، پوشاک از اجناسی است که در این مرکز خرید عرضه می شود. علاوه بر این بازدیدکنندگان می توانند بهترین پارچه های هندی را از این بازار خریداری کنند. از دیگر امکاناتی که در مرکز خرید بیگ جی وجود دارد می توان به رستوران هایی با انواع غذاهای هندی و کافه تریاهای این بازار اشاره کرد که در آنها انواع نوشیدنی در اختیار بازدیدکنندگان بازار قرار می گیرد. در اینجا امکاناتی از قبیل شهربازی، سالن بازی و سرگرمی با برنامه های شاد و مهیج آماده خدمات رسانی به بازدیدکنندگان می باشد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر نمایشگاه آب و فاضلاب هند و نمایشگاه کاغذ هند و مرکز خرید اینفینیتی بمبئی با شماره های 02187170 و 02188505454 تمای بگیرید.

http://safareindia.com