مرکز خرید های استریت فونیکس بمبئی

مرکز خرید استریت فونیکس یکی از بهترین بازارهای شهر بمبئی می باشد که در سال 1996 تاسیس شده. این مرکز خرید دارای مساحتی حدود 3300 متر مربع می باشد. در نزدیکی این بازار یک هتل 5 ستاره وجود دارد که اقامت و رفت و آمد به بازار را برای توریست ها آسان کرده است. این مرکز خرید بیش از 500 فروشگاه دارد و اجناس سنتی، سوغات و صنایع دستی عرضه می شود. قیمت اجناس در این بازار مناسب است و در عین حال اجناس با کیفیتی عرضه می شود. اگر قصد خرید اجناس با قیمت ارزان تر را دارید ما به شما این بازار را توصیه می کنیم.

مرکز خرید استریت فونیکس در تمامی ساعات روز تا پاسی از شب باز است و در آن انواع لباس های مد روز، لوازم شخصی، صنایع دستی، ساعت، عینک، کیف و کفش، پوشاک، لوازم برقی، لوازم آرایشی، لوازم الکترونیکی و ... به فروش می رسد. به طور کلی هر چیزی که توریست ها نیاز داشته باشند، می توانند به راحتی در این بازار خریداری کنند. در برخی فروشگاه ها نیز نمادها و اشیای زینتی مخصوص کشور هندوستان به فروش می رسد. در اینجا خبری از زرق و برق بازارهای مدرن نیست. بلکه به شکل معمولی و کاملا سنتی فروشندگان محصولات خود را در معرض دید قرار می دهد.در مرکز خرید استریت فونیکس چندین رستوران نیز فعالیت دارد. طبخ غذاهای سنتی کشور هند و همچنین غذاهای معروف بین المللی در این رستوران ها به راه است. از جمله امکانات این بازار می توان به یک سوپر مارکت بزرگ اشاره کرد که بهترین مواد غذایی را عرضه می کنند. همچنین در اینجا برای کودکان نیز یک زمین بازی وجود دارد. سالن تئاتر، سالن بولینگ و دستگاه خودپرداز از دیگر امکانات این مرکز خرید می باشد. برای سهولت رفت و آمد بازدیدکنندگان، در مرکز خرید گالریا یک پارکینگ رایگان نیز در نظر گرفته شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر پارک ملی پریار و لباس های هندی و نمایشگاه کاغذ هند با شماره های 02187170 و 02188505454 تماس حاصل فرمایید.

http://safareindia.com