رستورانهای دهلی

 

 تنوع رستورانها در شهر دهلی پایتخت هندوستان بسیار چشمگیر است.در گوشه کنار شهر می توان انواع رستورانها با طیف وسیعی ازغذاهای هندی ، دریایی ، فرانسوی ، آسیایی و غیره را یافت.

 

 

SWAGATH

 

 رستوران سوآگات دارای منویی شامل انواع انواع خوراکی های هندی است.کارکنان این مجموعه با نهایت تلاش خود سعی میکنند به نحو احسنت از میهمانان خود پذیرایی کنند.محیط این رستوران بسیار تمییز و سرویس دهی در فضایی کاملا بهداشتی انجام می گیرد.اگر هنگام سفر با تور دهلی به دنبال غذاهایی خوش طعم در محیطی آرام هستید . رستوران سوآگات یکی از بهترینهاست.

 

 

PUNJABI BY NATURE

 

 رستوران پنجابی بای نیچر که در منطقه ی Vasant Vihar واقع شده است همانطور که از نام گذاری آن پیداست دارای انواع غذاهای پنجابی است . پنجاب ایالتی در شمال غربی هند است که دارای غذاهای محلی مختص به خود است.این رستوران شیک در دو محوطه یکی در محیطی باز و سرسبز و دیگری در محیطی آرام ، رمانتیک و سرپوشیده ساخته شده است.اگر در تور هندوستان به دنبال صرف غذاهایی متفاوت در محیطی آرام و رویایی هستید این مکان بهترین گزینه است.

 

 

CHOR BIZARRE

 

 رستوران چور بیزار که درCentral New Delhi  واقع شده است انواع غذاهای هندی را ارائه میدهد.رستوران چور بیزار یکی از متفاوت ترین رستورانهای دهلی به شمار می رود . دلیل این تفاوت سرویس دهی این مجموعه می باشد . سرویس دهی این مکان بر روی ماشینهای کلاسیک و قدیمی ارائه می گردد مبلمان این رستوران پر زرق و برق و دارای دکوراسیون شیک می باشد . اگر به دنبال تجربه ای به یاد ماندنی می گردید حتما در تور دهلی به رستوران چور بیزار سری بزنید .