هند، کشور رنگ ها  به عنوان یکی از رمانتیک ترین مقاصد گردشگری در جهان شناخته شده است. هند، غنی از قلعه های دیدنی و تاریخی، مکان های خیره کننده و دریاچه های فوق العاده زیباست. علاوه بر این سواحل زیبایی دارد که دلیل علاقه ی اصلی بسیاری از گردشگران برای خرید تور هند است.

اوداپور در راجستان

اوداپور شامل تعداد زیادی کاخ پر زرق و برق زیبا و مشرف به دریاچه می باشد که آن را به رمانتیک ترین شهر هند تبدیل کرده است. اگر چه امروزه در نزدیکی این دریاچه، هتل های بسیاری ساخته شده اما با این وجود می توانید سری به خیابان های پشتی دریاچه در اوداپور بزنید و از فضای قدیمی و فوق العاده آن لذت ببرید.

کانیاکوماری

اگر علاقه به تماشای غروب آفتاب دارید به هیچ وجه غروب های کانیاکوماری را از دست ندهید.کانیاکوماری در جنوبی ترین نقطه ی هند واقع شده و یکی از رمانتیک ترین مکان های هند محسوب می شود.کل این شهر تقریبا با آب محاصره شده و  جایی است که در آن خلیج بنگال به اقیانوس هند می رسد. علاوه بر این، شهر کانیاکوکاری یک شهر زیارتی نیز برای هندی ها محسوب می شود.

تاج محل در آگرا

معماری فوق العاده زیبا را در بزرگترین و رمانتیک ترین جای دنیا یعنی تاج محل به راحتی می توانید ببینید. تاج محل، آرامگاه همسر شاه جهان، ممتاز محل است و در ساخت آن از با ارزش ترین و گرانبهاترین سنگ های دنیا استفاده شده است. ساخت تاج محل حدود ۲۰ سال به طول انجامید و بدون شک یکی از عجایب دنیا و یکی از رمانتیک ترین مکان های هند است.

کوماراکوم در کرالا

 

توصیه می کنیم در صورت سفر به هند، تجربه ی مرداب گردی در مرداب های کوماراکوم کرالا را حتما داشته باشید. این حوضچه های آبی، با سواحل سبز انبوه احاطه شده اند و بدون شک، جادویی، بهترین کلمه ای است که در وصف این مکان می توان به کار برد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر غذاهای تند هندی و هتل رویال گاردن بمبئی و سوالات متداول ویزای هند با شماره های 02187170 و 02188505454 تماس حاصل فرمایید.

http://safareindia.com