Back to Top

هند ارزان ترین مقصد گردشگری

هند ارزان ترین مقصد گردشگری
نتایج مطالعه جدید در خصوص قیمت تورهای جهانی نشان می دهد که پاکستان و نپال پس از هند، در رتبه های بعدی ارزان ترین کشورهای توریستی قرار دارند.براساس این تحقیق، لباس و اقلام روزمره مانند خمیردندان نسبت به درآمد افراد در شهرهای بزرگ هند مانند دهلی نو، بمبئی و بنگلور، قیمت پایینی دارند و زندگی در این کشور در مقایسه با سایرنقاط دنیا بسیار ارزان‌تر است.

ادامه مطلب: هند ارزان ترین مقصد گردشگری

لباس های هندی

 

لباس های هندی

قسمتی از فرهنگ هر کشوری، نحوه ی پوشش و لباس های مردم آن کشور می باشد که متاسفانه در حال حاضر با پیشرفت جوامع ، این فرهنگ در حال کمرنگ شدن است. با این وجود برخی از کشورها هنوز هم قادر بوده اند با لباس های محلی شان، از نابودی این بخش از فرهنگ خود جلوگیری کنند که یکی از این کشورها هند می باشد. لباس های هندی بسیار متنوع و با رنگ های شاد و زیبا  بسیار منحصر بفرد هستند.از انواع لباس های هندی میتوان به

ادامه مطلب: لباس های هندی

مسجد مکه حیدرآباد هندوستان

مسجد مکه حیدرآباد هندوستان

مسجد مکه در حیدرآباد هند بزرگترین و دیدنی ترین مسجد این شهر می باشد که به عنوان یکی از بزرگترین مساجد در سراسر هند شناخته شده است. این باور وجود دارد که موی حضرت محمد (ص) در این مسجد نگهداری می شود و به احتمال زیاد مهمترین دلیل تقدس و پر اهمیت بودن این مسجد نیز همین است. تمام آجرهایی که برای ساخت این مسجد به کار رفته است، از شهر مقدس مکه در عربستان صعودی آورده شده اند و عامل اصلی نامگذاری این مسجد به مسجد مکه همین است.

ادامه مطلب: مسجد مکه حیدرآباد هندوستان

رمانتیک ترین اماکن هند

 

هند، کشور رنگ ها  به عنوان یکی از رمانتیک ترین مقاصد گردشگری در جهان شناخته شده است. هند، غنی از قلعه های دیدنی و تاریخی، مکان های خیره کننده و دریاچه های فوق العاده زیباست. علاوه بر این سواحل زیبایی دارد که دلیل علاقه ی اصلی بسیاری از گردشگران برای خرید تور هند است.

ادامه مطلب: رمانتیک ترین اماکن هند

غذاهای تند هندی

غذاهای تند هندی

در هر منطقه هند که باشید می توانید غذاهای خوشمزه و لذیذی بخورید که فقط مختص همان منطقه است. تمامی غذاهای هندی غنی از ادویه هستند و در آن ها از سبزی های تازه استفاده می شود. با این وجود که غذاهای گوشتی نیز در هند تهیه می شود اما به دلایل مذهبی بیشتر تمرکز بر روی غذاهای گیاهی می باشد. از جمله غذاهای تند هندی می توان به

ادامه مطلب: غذاهای تند هندی

صفحه1 از16