اجاره اتومبیل با راننده در هندوستان

اجاره کردن یک اتومبیل به همراه راننده آن می‌تواند در ابتدای امر بسیار لوکس جلوه کند اما در واقع این روش یکی از گزینه‌های محبوب و مقرون ‌به ‌صرفه به‌حساب می‌آید. رانندگی کردن افراد غیر ب.می و محلی در هندوستان به‌هیچ وجه توصیه نمی‌شود زیرا اهالی این کشور معمولا احترام بسیار کمی را برای قوانین رانندگی قائل هستند و هرگز با استانداردهای غربی رانندگی نمی کنند. خودروها در دو نوع خودروهای کولردار و خودروهای عادی، قابل انتخاب هستند. خودروهای قدیمی هندی با نام آمباسیدور در همه‌جا حضور دارند.

همچنین خودروهای دیگری همانند تویوتا اینووا، تاتا ایندیکا، تاتا ایندیگو و … نیز برای کرایه وجود دارند.شما می توانید از طریق هتل یا آژانس‌های گردشگری در زمینه مهیاکردن یک خودرو جهت کرایه کردن کمک بگیرید. علاوه بر این در شهرهای بزرگی مانند دهلی، بمبئی و کلکته، تاکسی‌های استاندارد نیز وجود دارند.

متاسفانه در هندوستان استفاده بیش‌ ازحد از بوق زدن، یک امر مرسوم است و بوق زدن در خیابان‌ها به هنگام مواجه با حیوانات تکرار می‌شود و حتی گاهی برای یادآوری قوانین جاده‌ای به یکدیگر نیز راننده‌ها دست به دامن بوق می‌شوند. به یاد داشته باشید که بستن کمربند در این کشور اجباری است.

http://safareindia.com/